Venku už je kosa a díky obuvi Tamaris nebudete bosa!

Díky tomu, že už i v České republice udeřily pořádné mrazy, tak určitě hledáte vhodnou zimní obuv jako jsou například kozačky, sněhule nebo polokozačky. Je však těžké mezi tolika botami vybrat ty pravé. Pokud jste už nějaké boty od Tamarisu měla, tak jistě víte, že lepší zimní obuv budete hledat jen těžko.

Proč zvolit právě Tamaris?

Kvalita za rozumnou cenu, tak by se dala značka Tamaris výstižně charakterizovat. Ne nadarmo patří k jedné z nejrychleji rostoucích značek s dámskou obuví v celé Evropě. Ať už si vyberete jakoukoliv kategorii jejich obuvi, tak 90% z nich je vyrobeno z pravé kůže a tím je zaručena dlouhá životnost. Už žádné reklamace po jednom roce nošení! Tamaris však nepracuje jen na designu své obuvi, ale i na vývoji. To dokazují dva jejich významné patenty AntiShokk a Touch It.

Co je AntiShokk u obuvi Tamaris

Jedná se o technologii, kterou má veškerá obuv Tamaris, která má podpatek. Zjednodušené řečeno je to jakési „odpružení“, které tlumí došlapy až o 50% oproti klasickým podpatkům. Tlumení je realizováno pomocí chytré vzduchové komory v těle podpatku a stabilizační vložkou mezi podpatkem a patou. To znamená, že Vás nebudou tolik bolet nohy a navíc odlehčíte i své páteři, které nebude muset snášet tak silné nárazy.

Co je Touch It u obuvi Tamaris

Tato technologie by se dala vysvětlit tak, že se Vám boty pravidelným nošení přizpůsobují a tím se stávají stále pohodlnějšími. Stélka je totiž podlepena speciálním pěnovým materiálem, který se tvaruje podle typu Vaší nohy. Tím pádem při nošení pociťujete maximální komfort při nošení obuvi s touto technologií. Paměťová stélka odbourává i pocit únavy při dlouhodobém nošení. Obouvat boty s Touch It je prostě zážitek.

Oblíbené produkty Tamaris na www-boty.cz

Jaké vybrat boty Tamaris na zimu?

Pokud chcete opravdu to nejlepší, co značka Tamaris nabízí, tak musíte jednoznačně zvolit kozačky Tamaris, které jsou hlavní chloubou zimních kolekcí této značky. V průměru za ně sice zaplatíte okolo 2500 Kč, ale vydrží Vám roky. Tím pádem je to určitě správná investice. Navíc u vybraných modelů najdete technologie, které jsme si zde již popsali, takže nebude chybět ani pořádná porce pohodlí!

Většina kozaček Tamaris je vyráběna v černé barvě, která se bude perfektně hodit k Vašemu zimnímu outfitu. A to ať už zvolíte klasické kozačky a nebo jejich menší kolegyně polokozačky.

Další alternativou do pořádné zimy jsou sněhule Tamaris disponujícím luxusním kožíškem uvnitř boty, který Vás nikdy nenechá mrznout. Tento kožíšek je buď ze syntetiky a nebo z pravé ovčí vlny u dražších modelů.

Další tipy pro ženy – www.nestrezena.cz

K pořádné obuv pořádná kabelka

Vaše zimní obuv a teplý kabát jsou pouze částí Vašeho oblečení, které dokáží udělat dojem. Důležité je také myslet na pořádnou kabelku. Luxusní kabelky již dnes sežene za pár stovek a u většiny modelů Vás jejich

kvality může příjemně překvapit! V zimním období dáte pravděpodobně přednost prostorné kabelce, do které dáte všechny Vaše potřebné věci. Kabelka by také měla ladit s Vašimi botami a bundou či kabátem. Na to by jste také při  výběru své nové kabelky měli myslet. Vhodné je případně zvolit univerzální černou barvu, která se bude hodit více méně ke všemu. Moderní kabelky nabízí celou řadu materiálu, ze kterých lze vybírat. Asi nejčastěji se setkáte se syntetickými materiály, protože jsou poměrně levné na výrobu. Tím pádem lze docílit toho, že seženete opravdu krásnou kabelku i do 500 případně 1000 korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *