Jaké značky obuvi jsou aktuálně v kurzu?

Tamaris

Německá značka Tamaris je značkou kvality a velmi dostupné ceny. Vyrábí boty pro každou příležitost, boty, které padnou všem a každý si zde vybere. Společnost Tamaris je momentálně jednou z nejúspěšnějších značek vyrábějící obuv – a i přesto je tak dostupná.

Společnost vyrábí obuv pro ženy na každodenní nošení jak do práce, tak i na procházky nebo sport nebo na různé společenské akce. 

Boty Tamaris jsou vyráběny z kůže nebo semiše a vždy zaručuje perfektní kvalitu za přijatelné ceny. 

Xti 

Španělská značka, která vyrábí obuv od roku 2000 se stává stále známější. Vyrábí převážně dámské boty, které vytváří návrháři, ti neustále sledují módní trendy, a proto jsou jejich kolekce velmi trendové a vždy něčím zajímavé.

Tato značka vyrábí jak pohodlnou obuv, tak obuv s vysokými podpatky, ale i tak dokážou být velmi pohodlné.

Kvalita je zde samozřejmostí, avšak se nijak nezobrazuje na ceně! Ceny jsou velmi příznivé a obuv Xti si opravdu může dovolit každý.

 

Caprice

Caprice je společností, která vyrábí kvalitní obuv již od roku 1990. Společnost pochází z německého města Pirmasens a za více než 20 let ukázala, že její výrobky jsou vysoce kvalitní. Cena je přímo úměrná vysoké kvalitě, ale i přesto velmi dostupná.

Obuv Caprice si jistě zamilujete i díky komfortu při nošení této obuvi.

Crocs

Americká společnost, která vznikla v roce 2002, vyrábějící pohodlné boty z gumových materiálů. Boty jsou vhodné spíše na léto nebo jako přezůvky, ale pohodlné nošení je přímo podmínkou u všech bot. 

Boty Crocs jsou velmi populární a hodně dostupné. Prodávají se v každém větším obchodním centru a jsou výborné na letní procházky nebo na domácí nošení. Jejich nošení si opravdu oblíbíte.

Doplnění outfitu kabelkou

Pokud již máte vybranou obuv, tak je určitě vhodné doplnit tuto obuv i nějakou tou kabelkou. Značkové kabelky jsou v dnešní době již za poměrně přijatelné peníze a skvěle doplní Váš outfit. V módě jsou aktuálně poměrně velké kabelky přes rameno nebo do ruky. Případně i lakované modely. Pokud jsou Vaší prioritou spíše levné kabelky, tak i zle již neplatí, že nízká cena nerovná se kvalita. Levné kabelky do tisíce korun bohatě uspokojí Vaše potřeby. Nebojte se vyzkoušet i nějaké jiné barvy nebo střihy kabelek oproti Vaší zarytým zvyklostem. Můžete díky tomu objevit něco uplně nového.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *